Hoppa till innehåll

Föreningsregistret

Välkommen till Föreningsregistret!

I kommunens föreningsregister kan du söka på föreningsnamn, verksamhet eller distrikt.

>> Sök i kommunens Föreningsregisterlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster 

Kontakt
Har du några frågor eller funderingar är du varmt välkommen att kontakta Arena-Fritid

Kontakta oss

Postadress
Arena-Fritid
Vänersborgs kommun
462 85 Vänersborg

Besöksadress
Arena Vänersborg,
Brättevägen 15

E-post
fritid@vanersborg.se

Vaktmästare, jour

Idrottshuset

Telefon
0521-72 15 52

Arena Vänersborg

Telefon
0521- 72 25 32

Kontaktpersoner under kontorstid

Bokning
Nathalie Thudén

Telefon
0521-722043

E-post
nathalie.thuden@vanersborg.se


Event och Arrangemang

Sara Johansson

Telefon
0521-72 20 28

E-post
sara.johansson04@vanersborg.se

Ekonomihandläggare

Ingalill Willman

Telefon
0521-72 20 27

E-post
ingalill.willman@vanersborg.se

Verksamhetschef
Olof Isaksson

Telefon
0521-72 20 24

E-post
olof.isaksson@vanersborg.se

Processledare
Jessica Lindskog

Telefon
0521-72 21 93

E-post
jessica.lindskog@vanersborg.se

Föreningsutvecklare
Alexander Mayborn

Telefon
0521-72 18 48

E-post
alexander.mayborn@vanersborg.se