Hoppa till innehåll

Kontakta oss

Kontor/Bokning

Öppettider:
Måndag- fredag 07.30-16.00, lunch 12.00-13.00

Arenan, Ishallen, fakturering, bidrag, lotteritillstånd
Ingalill Willman

Telefon
0521-72 20 27

E-post
ingalill.willman@vanersborg.se

Fotbollsplaner, konferenslokaler, passersystem, larm
Sara Johansson

Telefon
0521-72 20 28

E-post
sara.johansson04@vanersborg.se

Idrottshallar, Huvudnässkolans aula, Let´s move-projekt
Nathalie Thudén

Telefon
0521-72 20 43

E-post
nathalie.thuden@vanersborg.se

Verksamhetschef
Olof Isaksson

Telefon
0521-72 20 24

E-post
olof.isaksson@vanersborg.se

Processledare
Jessica Lindskog

Telefon
0521-72 21 93

E-post
jessica.lindskog@vanersborg.se

Vaktmästare, jour

Idrottshuset

Telefon
0521-72 15 52

Arena Vänersborg

Telefon
0521- 72 25 32

Projektledare - Tillgänglighet och integration
Peter Ojala

Mobiltelefon
0707-64 75 03

E-post
peter.ojala@vanersborg.se

Postadress
Arena-Fritid
Vänersborgs kommun
462 85 Vänersborg

Besöksadress
Arena Vänersborg,
Brättevägen 15

E-post
fritid@vanersborg.se